Akademik Kalite Temsilcileri

Fakülte

Unvanı, Adı, Soyadı

Bölümü

FEF

Prof. Dr. Songül YAĞCIOĞLU

Türk Dili ve Edebiyatı

Dr. Öğr. Üyesi Şenel TEKE TUNCEL

Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Esra ULUOCAK

Matematik ve Bilgisayar Bilimleri

Dr. Öğr. Üyesi Serda GÜZEL

İngiliz Dili ve Edebiyatı

Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Çağlar Ercen

Psikoloji Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Seran Demiral

Sosyoloji

Öğr. Gör. Dr. Ayda ÖNDER

Mütercim ve Tercümanlık

Fakülte
Unvanı, Adı, Soyadı
Bölümü
GSF
Dr. Öğretim Üyesi Gonca TÜRK
Çizgi Film ve Animasyon
Doç. Dr. Ceyhun BERKOL
Moda ve Tekstil Tasarımı
Dr. Öğretim Üyesi Hasan Tekinalp GÜREKEN
Grafik Tasarımı
Dr. Öğretim Üyesi Zeki ÖZDEMİR
Gastronomi ve Mutfak Sanatları
Fakülte Unvanı, Adı, Soyadı Bölümü
İİBF
Arş. Gör.Selin KORKMAZ
Finans ve Bankacılık
Dr.Öğr.Üyesi Hakan KAYA 
Havacılık Yönetimi
Doç. Dr. Seçil GÜRÜN KARATEPE 
İşletme  Türkçe
Dr. Öğr. Üyesi Selma ŞEKERCİOĞLU BOZACIOĞLU 
Uluslararası İlişkiler İngilizce Programı 
Öğr. Gör. Feride YILMAZ 
Uluslararası İlişkiler Türkçe Programı
Doç.Dr.Cüneyt DİRİCAN 
Muhasebe ve Finans Yönetimi
Dr.Öğr.Üyesi Abdullah GÖV
Yönetim Bilişim Sistemleri 
Doç.Dr.F.Aslı KELKİTLİ
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 
Dr.Öğr.Üyesi Ali Anıl ÜNSAL 
İşletme İngilizce 
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet İLBAŞ
Lojistik Yönetimi
Dr.Öğr.Üyesi Hilal KUVVETLİ YAVAŞ 
Uluslararası Ticaret ve Finansman İngilizce 
Fakülte Unvanı, Adı, Soyadı Bölümü
İLF
Arş. Gör. Dr. İrem YENİCELER KORTAK
Gazetecilik Bölümü
Doç. Dr. Begüm Aylin ÖNDER
Görsel İletişim Tasarımı Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Orhan FAİK
Yeni Medya ve İletişim Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Yasin NAR
Sinema ve Televizyon Bölümü
Arş. Gör. Sevda ORHA
Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü
Fakülte Unvanı, Adı, Soyadı Bölümü
MMF
Dr. Öğr. Üyesi Pınar KARADAYI ATAŞ
Bilgisayar Mühendisliği Türkçe
Dr. Öğr. Üyesi Mert YAĞCIOĞLU
Bilgisayar Mühendisliği İngilizce
Dr. Öğr. Üyesi Ceren TÜRKCAN
Biyomedikal Mühendisliği
Dr. Öğr. Üyesi Aziz YILMAZ
Elektrik-Elektronik Mühendisliği Türkçe
Dr. Öğr. Üyesi Evrim TETİK
Elektrik-Elektronik Mühendisliği İngilizce
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet KURUŞÇU
Endüstri Mühendisliği İngilizce
Dr. Öğr. Üyesi Esin ÇAKIR
Makine Mühendisliği
Doç. Dr. İsmail Cengiz YILMAZ
İnşaat Mühendisliği
Dr. Öğr. Üyesi Selda K. KARAOSMAN
Mimarlık
Dr. Öğr. Üyesi Hayal MERİÇ
İç Mimarlık
Fakülte Unvanı, Adı, Soyadı Bölümü
SBF
Öğr. Gör. Adalet Biltekin 
Çocuk Gelişimi
Dr. Öğr. Üyesi İlkay TURHAN KARA
Beslenme ve Diyetetik
Öğr. Gör. Sevde Betül KAYA
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Prof. Dr. Ülkü BAYKAL
Hemşirelik
Dr. Öğr. Üyesi Salim YILMAZ
Sağlık Yönetimi
Doç. Dr. Seher Cesur KILIÇASLAN
Sosyal Hizmet
Fakülte Unvanı, Adı, Soyadı Bölümü
TF
Prof. Dr. Hülya Yazıcı
Tıbbi Biyoloji ABD
Ar. Gör. M. Miraç Keleştemur
Biyofizik ABD
Fakülte Unvanı, Adı, Soyadı Bölümü
MYO
Öğr.Gör. Merve AYCAN
Turist Rehberliği
Öğr.Gör. Büşra HAYIROĞLU
Çocuk Gelişimi
Öğr.Gör. Şerif YILMAZ
Tıbbi Labaratuvar Teknikleri
Öğr.Gör. Tuğçe TÜCCAR
Tıbbi Labaratuvar Teknikleri
Öğr.Gör. Emine ÖZCAN
Çocuk Gelişimi
Öğr.Gör. Merve YALINKILIÇ
Anestezi
Öğr.Gör. Fatmagül GÜRGEN
Çocuk Gelişimi
Öğr.Gör. Zeynep Merve DİNLER
Optisyenlik
Öğr.Gör. Hasan Kaan BATMAS
Lojistik
Öğr.Gör. Esra SEVİMLİ
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik
Öğr.Gör. Sibel BİRTANE AKAR
Bilgisayar Progamcılığı
Öğr.Gör. Enes PEHLİVAN
Bankacılık ve Sigortacılık
Öğr.Gör. Şule BAKAL
Mimari Restorasyon
Öğr.Gör. Şükrü KAFAL
Optisyenlik
Öğr.Gör. Remziye KOLCU
İnsan Kaynakları Yönetimi
Öğr.Gör. Nihal KARTAL
Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon
Öğr.Gör. İlkay ÖZER
İlk ve Acil Yardım 
Öğr.Gör. Cemile ERDEN UZUN
Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik
Öğr.Gör. Gülşah DALKILIÇ
Turist Rehberliği
Öğr.Gör. Koray GERENTEPE
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Öğr.Gör. Muammer KINA
Uçak Teknolojisi
Öğr.Gör. Burcu YILDIZ
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
Öğr.Gör. Simge Nur ASLAN
Elektronik Teknolojisi
Fakülte Unvanı, Adı, Soyadı Bölümü
YADYO
Öğr. Gör. Hüsniye Yetik
YADYO
Fakülte Unvanı, Adı, Soyadı Bölümü
LEE
Ar. Gör. Deniz Kaynak
LEE